Yaşam

Pucca kendisine bipolar tanısı konulduğunu açıkladı

Son dönemde ev sahipleriyle yaptığı tartışmalarla gündeme gelen ‘Pucca’ lakaplı sosyal medya fenomeni Selen Pınar Işık, kendisine bipolar tanısı konulduğunu duyurdu.

Sağlık raporunu sosyal medya hesabından paylaşan fenomen, “Uzun süredir ruhsal çöküntü içerisindeyim, çoğunuz biliyorsunuz.”

‘NE HİSSETTİĞİNİ BİLMİYORUM’

Pucca açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Sadece beni seven insanların olduğunu düşünerek buraya paylaşım yapacağım. Uzun zamandır psikolojim çökmüş durumdayım çoğunuz biliyor. Bunu açıklayıp açıklamama konusunda kararsızım. Hatta o zaman bana yapışıp kalıyorlar ve bana ‘Bunu kullanabilirler mi?’ Sanırım. Ancak benim gibi insanlarla da konuşup ne yapabileceğimize veya neler yapabileceğimize bakabilirim? Birbirimize destek olabilir miyiz? Belki işe yarar. En iyi ihtimalle aptal olduğumu düşünürken bana Bipolar teşhisi konuldu. . Üzgün ​​müyüm? Bazı şeylerin nedeni belli oldu mu? Ne hissettiğimi bilmiyorum. Diğer şeyler iç içe. “Keşke ruhsal sorunlarım nedeniyle tedaviye daha önce başlasaydım. Neyse, bu kadar… Burayı not defteri olarak kullanıyorum, acımı anlatıyorum. Ayrıca Marilyn bipolardı. Keşke kendimi bu kadar tanımlamasaydım.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu