Teknoloji

Sosyal Medyayı Disney World’e Dönüştüren Aşıklar Bu Animasyon Trendini Nasıl Yapıyor?

Son dönemde özellikle yeni ismi X olan Twitter yeni bir akıma sahne oluyor. Aşıklar, yapay zekayı kullanarak fotoğraflarını sevimli karakterlere dönüştürdü. Platformun her köşesi adeta animasyon sinemalarıyla doluydu. Peki bu trend nasıl oluşuyor?

Kaynak:https://twitter.com/berkozdemiirrrr

Yapay zeka bir süper kahraman gibi her geçen gün hızla hayatımızın daha fazla alanına giriyor ve bu süreçte inanılmaz başarılara imza atıyor.

Özellikle fotoğraf dünyasında bir devrim yaratıyor. Teknolojik mükemmelliğin en dikkat çekici özelliklerinden biri de fotoğraf düzenlemede bize sunduğu sınırsız efekt yelpazesidir.

Artık fotoğraflarımızı düzenlerken bizi yalnızca hayal gücümüz ve yaratıcılığımız sınırlıyor. Yani bir fotoğrafı sıradan bir kareden sanat eserine dönüştürmek tamamen bizim elimizde.

Fotoğraflarımızı hızlı bir şekilde belirttiğimiz açıklamaya uygun hale getirebiliyoruz.

Peki bu düzenlemeyi nasıl yapacağız?

Disney Pixar’ın büyülü dünyasına adım atmak ve kendi fotoğraflarınızı yaratmak artık hayal değil. Bing Image Generator, bu benzersiz deneyimi Microsoft’un resmi desteğiyle size sunuyor. Ancak burada işler biraz farklı işliyor, rastgele bir fotoğraf yüklemek yerine kendi hikayenizi yaratmanız gerekiyor.

Bu platformda kelimelerinizin ve açıklamalarınızın gücüne ihtiyacınız var. Yapay zeka, kaleminiz ve yaratıcılığınızla harekete geçer. İsterseniz bir kahramanın maceralarını, isterseniz bir prensesin masal dünyasını anlatabilirsiniz. Yazdıklarınızın detayına ve derinliğine bağlı olarak ulaşmak istediğiniz sonuçları daha net görebilirsiniz. Çalışmanıza bing.com/create adresinden başlayabilirsiniz.

Böyle bir viral paylaşım daha bırakalım ??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu