Teknoloji

PlaylistAI uygulaması, oynatma listelerinizi yapay zeka yardımıyla sizin için hazırlar

Ne dinleyeceğiniz konusunda çok dengeli teklifler sunmayan müzik akışı uygulamalarından sıkıldıysanız, artık yapay zeka destekli kendi özel çalma listenizi oluşturabilirsiniz. PlaylistAI, yalnızca çalma listeleri oluşturmanıza yardımcı olmak için AI kullanan ve Spotify ve Apple Music ile iyi çalışan bir uygulamadır. Aradığınız müzik türünü belirtirseniz size özel çalma listeleri oluşturur. Müzik ufkunuzu genişletmek için PlaylistAI’yi kullanmanın birkaç yolu vardır. Klasik olarak bir ilaca veya döneme göre listeler oluşturmanın ilginç yolları da vardır.

Müzik festivali posterlerinden çalma listeleri oluşturun

Büyük müzik festivalleri, takımlarını, katılan tüm grupların isimlerinin bulunduğu büyük bir posterle duyurma eğilimindedir. PlaylistAI bu posterleri tarayabilir, tüm sanatçıları belirleyebilir ve sizin için çarpıcı çalma listeleri oluşturabilir. Tek yapmanız gereken bir poster seçip PlaylistAI’ye yüklemek.

TikTok videolarından oynatma listeleri oluşturma

PlaylistAI, TikTok videoları ile de çalışır. TikTok’ta derleme yapan birçok içerik oluşturucu var ve birden fazla müzik içeren bir görsel bulursanız, onu fotoğraf galerinize kaydedebilir ve PlaylistAI’ye aktarabilirsiniz. Uygulama buradaki müziği algılayabilir ve size özel çalma listesi oluşturabilir.

Ayrıca, kullandığınız arama terimlerinden çalma listeleri oluşturma ve Spotify geçmişine bakarak çalma listelerini çıkarma seçenekleri sunar. Ücretsiz olarak yalnızca üç oynatma listesi oluşturma olanağına sahipsiniz. Bundan sonra ayda 2,99 $ ödemeniz gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu